Servis do 24 hodin

Inteligentní systémy

Inteligentní systémy pro domácnosti i firmy

Specializujeme se na kompletní realizaci inteligentních systémů pro domácnosti i firmy. Nabízíme all-in-one řešení, tedy sjednocení všech technologií pod jedno ovládání, kompletní nastavení a programování jednotlivých zařízení a nastavení automatizace.

Automatizace

Všechny funkce probíhají na pozadí, aniž by vás rušily. Systém monitoruje, reguluje a šetří.

Finanční úspora

Správná kontrola a regulace všech připojených prvků vám umožní výrazně snížit náklady.

Jednoduché ovládání

Jednoduché ovládání vám umožní snadno řídit a optimalizovat vaši inteligentní domácnost.

Více času pro váš život

Automatizace vám ušetří čas a umožní více se věnovat životním radostem.

All in one řešení

Naše all-in-one řešení integruje všechny funkce do jednoho systému, což vám poskytuje pohodlí.

Bezpečnost

Naše systémy zajišťují nepřetržitou ochranu a klid, abyste se mohli cítit bezpečně kdykoli a kdekoli.

Zkušenost v oboru

Naše dlouholetá zkušenost v oboru vám zaručuje špičkové služby a spolehlivé řešení pro vaše potřeby.

Realizace na klíč

Realizace na klíč vám zajistí kompletní službu od návrhu po instalaci, bez starostí a s garancí.

Kompletní zajištění

Projekce systému

Naše společnost se specializuje na kompletní zajištění projektu od počátečního plánování až po jeho realizaci.

All in one balíček

Dodání zařízení

Naše firma se zaměřuje na dodání zařízení, která splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.

Systém dodáme na klíč

Kompletní realizace

Naše firma zajistí kompletní realizaci vašeho projektu od začátku až do konce vč. programování funkcí a automatizace.

Proč s námi?

Řešení na klíč

Naše firma poskytuje řešení na klíč, které zahrnuje kompletní servis od zajištění kompletního projektu, namyšlení a dodání veškerých zařízení, až po finální realizaci. Po realizaci tak od nás dostáváte záruku na kompletní systém pod jednou hlavičkou.

Svěřte instalaci profesionálům.

Osvětlení

Inteligentní elektroinstalace vám umožní nejen ztlumit osvětlení, ale také vytvářet různé světelné scény. Osvětlení lze nastavit tak, aby se postupně stmívalo a vypínalo, buď v předem nastaveném čase, nebo automaticky na základě venkovní intenzity světla či detekce pohybu.

Stínění

K dispozici je základní ovládání žaluzií (nahoru/dolů) a také možnost časového řízení. Speciální jednotky umožňují nastavení lamel a jejich rotaci do definované polohy. Žaluzie mohou být řízeny i meteorologickou stanicí, která reaguje na slunce, vítr a simuluje přítomnost.

Vytápění

Každý ovladač je vybaven integrovaným teplotním senzorem a odesílá informace o teplotě do centrální jednotky. Teplotu lze nastavit prostřednictvím aplikace, termostatu nebo dotykové ovládací jednotky. Systém umožňuje řídit elektrické i vodovodní topné systémy, klimatizaci nebo tepelná čerpadla.

Spotřebiče

Systém nabízí ovládání zařízení jako jsou čerpadla, ventilátory nebo bazénové systémy, a to pomocí vypínače, skleněného dotykového ovladače, chytrého telefonu nebo televize.

Interkom

Nabízíme možnost komunikace se členy rodiny v jednotlivých místnostech domu nebo s návštěvníkem u dveří pomocí mikrofonu a kamery. Systém také umožňuje vzdálený přístup, takže nikdy nezmeškáte návštěvu a rodinní příslušníci mohou mezi sebou volat zdarma.

Ochrana majetku

Součástí systému je alarm, ke kterému lze připojit různé typy detektorů monitorujících například únik plynu nebo kouř. Při zjištění odchylky se spustí alarm v budově a odešle se informace pomocí SMS zprávy majiteli nebo na Pult Centrální Ochrany (PCO).

Bazén

Systém umožňuje ovládání bazénových technologií, jako jsou filtrace, sledování hladiny pH a chlóru, osvětlení, protiproud, zastřešení a další. Ke kontrole lze využít údaje z meteorologické stanice (teplota, déšť, vítr, vlhkost).

IP kamery

Do systému můžete připojit až devět videokamer, jejichž rotaci a zoom lze také ovládat. Vybrané kamery mohou svůj záznam nahrávat na server, odkud je lze později zobrazit.

Led pásek

V dnešní době jsou bílé a barevné LED pásky součástí funkčního a dekorativního osvětlení každé domácnosti. Díky speciálním stmívačům je možné je nejen stmívat, ale také nastavit odstín bílé (chladný nebo teplý) a pro RGB pásky kombinovat různé barevné spektrum podle aktuální nálady a příležitosti.

Garáž

Garáže a brány můžete ovládat tlačítkem zevnitř, pomocí bezdrátové klíčenky v autě nebo aplikací z chytrého telefonu. Aplikace vám umožní otevřít garáž na dálku, například pro poštovního doručovatele, kterého vidíte na interkomu u dveří.

Jednoduché ovládání

Jediným stiskem tlačítka je možné vypnout všechna zařízení, ztlumit osvětlení, zavřít žaluzie a připravit byt či dům do nočního režimu.

Měření energie

Možnost monitorovat spotřebu elektrické energie, vody a plynu je integrovanou funkcí systému. Tyto údaje jsou získávány z přístrojů, které poskytují informace o spotřebě energií, a jsou zobrazovány buď v časových jednotkách nebo v penězích.

Meteo

Meteorologická stanice poskytuje nejen informace, ale také umožňuje využívat naměřené hodnoty pro ovládání domácnosti. Teplota řídí vytápění a klimatizaci, vlhkost kropení, vítr markýzy, světelná intenzita osvětlení a detektory slunce otáčení lamel žaluzií.

Záchranné tlačítko

Tlačítko záchrany je vhodné pro děti, seniory, osoby se zdravotním postižením a nemohoucí jedince. Bezdrátový design umožňuje odeslat SMS zprávu s výzvou o pomoc.

Klimatizace

Efektivní řízení centrálního vytápění, větrání a klimatizace. S pomocí serveru lze komunikovat až s 15 nejpopulárnějšími typy systémů vytápění, větrání a klimatizace, a další mohou být realizovány na zakázku. Regulace vytápění je možná jak z lokálních regulátorů, tak i centrálně.

Zavlažování

Systím obsahuje veškeré prvky potřebné pro řízení zavlažovacího zařízení, včetně spínacích prvků pro ventily a senzorů teploty a vlhkosti. S kombinací serveru pro předpověď počasí je možné zavlažování zablokovat podle aktuálních podmínek.

Inteligentní systémy

Odborné služby v oblasti inteligentních systémů

Naše společnost je specialistou na poskytování komplexních řešení pro vaši domácnost či firmu pomocí moderních inteligentních systémů. Nabízíme široké spektrum služeb, zahrnujících plánování, instalaci a údržbu těchto systémů. Stěžejní částí naší práce je precizní instalace a konfigurace inteligentních zařízení, která zajišťují efektivní ochranu a správu vaší budovy. Modernizace a servis existujících zařízení jsou rovněž součástí našich služeb, abychom zajistili jejich neustálou spolehlivost a bezpečnost.

Pravidelné revize a údržba jsou klíčovými aspekty pro optimální fungování inteligentních systémů, a proto věnujeme zvláštní pozornost detailním kontrolám a testům. S námi můžete mít jistotu, že používáme pouze prvotřídní komponenty a každý projekt je přizpůsoben individuálním potřebám a požadavkům zákazníka.

Spolehněte se na naši společnost pro profesionální a spolehlivé služby v oblasti inteligentních systémů, které zajistí bezpečnost a efektivitu vaší domácnosti nebo firmy.

Spolehněte se
na naše služby

Zajišťujeme komplexní elektrikářské služby pro domácnosti i firmy.

Specializujeme se na propojení elektroinstalačních služeb, abychom vaše elektrotechnické projekty řešili s maximální profesionalitou a efektivitou. Využíváme nejnovější technologie a klademe důraz na bezpečnost. Svěřte svůj projekt odborníkům, kteří se postarají o každý detail.

Garantujeme Vám profesionální přístup.

Již více než 14 let Vám poskytujeme profesionální služby v oblasti elektrikářských prací. Připojte se k více než 1.200 spokojeným klientům.

Zajišťujeme komplexní elektrikářské služby pro domácnosti i firmy.

Specializujeme se na propojení elektroinstalačních služeb, abychom vaše elektrotechnické projekty řešili s maximální profesionalitou a efektivitou. Využíváme nejnovější technologie a klademe důraz na bezpečnost. Svěřte svůj projekt odborníkům, kteří se postarají o každý detail.

Garantujeme Vám profesionální přístup.

Již více než 14 let Vám poskytujeme profesionální služby v oblasti elektrikářských prací.
Připojte se k více než 1.200 spokojeným klientům.

Zde Vložte Text Nadpisu